| Ukaya a întrebat:

Ce telefon recomandati pana in 500 lei? Sa fie iphone sau Samsung de pe olx poate sa fie si fake daca stiti ca e de calitate.

20 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Hm! Si fake si de calitate si de pe Olx, la banii astia. Visezi?

| MariaEElena0505 a răspuns (pentru darrio2007):

Lasă-l. Băiatul acesta visează sa faca INM fără facultatea de drept. ‘))) Deci la ce sa te aștepți de la el?

| darrio2007 a răspuns (pentru MariaEElena0505):

Ii cunosc postarile. Gandeste cu altceva, nu cu ce ar trebui.

| Frank51 a răspuns:

A fost 500 de lei Huawei p40 lite E, i-am luat mamei mele când s-a lansat, acum din păcate prețul este 800 de lei! Nu mai găsești nimic la 500 de lei cu criza asta de cipuri!

| Ukaya explică (pentru Frank51):

M-ar rade tot satu daca a-si lua chinezarii oricum

| Frank51 a răspuns (pentru Ukaya):

Ai noroc că te râde doar satul, și că nu râde un oraș mare de gramatica ta...

| sabin89 a răspuns:

Te-ai putea, într-adevăr, face de râs cu un telefon vechi pe stradă, dar mai ales când te-ar vedea pacienţii cu el la cabinet.

| RoCkKiD a răspuns:

Poate iti permiti o carcasa de Iphone la banii aia.

| Lukasssz a răspuns:

Motorola!

Răspuns utilizator avertizat
| Legion7X a răspuns:

Alea cu butoane costă 100, 150 lei

| BuLaNNNeL a răspuns:

Găsești cursuri de calificare la 500 de lei sau mai pui maxim 150-200. happy

| Mirel4412 a răspuns:

De pe olx:
Samsung a21
Huawei y6p
https://www.olx.ro/d/oferta/telefon-huawei-y6p-IDfqIgC.html

Investeste macar 300 de lei in plus pentru telefon, la 900-800 de lei ai Huawei p40 lite, nu o sa te tina 2-3 ani telefoanele aste de 100 de euro.

| Ukaya explică (pentru Mirel4412):

Vreau sa fie ceva sa nu ma fac d ras cand il scot din buzunar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista "fake de calitate".
I-ați la secound iPhone 6s ca găsești la 500 - 550.

| Ukaya explică (pentru anonim_4396):

Am iphone 4 acum dar deja e cam vechi

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ukaya):

E varza iPhone 4. IPhone 6s e bun pentru tine, îl găsești la secound hand pe olx. Sau Samsung galaxy s7, Samsung galaxy A40.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Găsești și Samsung galaxy a50 la 500 de lei, m-am uitat adineauri. Ia-l pe asta, e cel mai bun. IPhone 6 o sa te tina puțin bateria ca e model vechi și bateria e uzata.

| Diana4you97 a răspuns:

Salutare. Raport calitate preț găsești la companiile chineze precum Xiaomi, Oppo sau Huawei. Samsung și Apple sunt foarte scumpe iar în bugetul tău vei nimeri ceva nu prea bun.