| Nimeni10 a întrebat:

Ce telefon recomandați pana in 700-800 lei nou?

20 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Redmi Note 8, lasa glumetii astia cu Samsung...

| Nimeni10 explică (pentru GabiDumitrescu):

Ma cam costa un pic

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Nimeni10):

E 600 RON! Telefon mai mult la banii astia nu vezi...

| Nimeni10 explică (pentru GabiDumitrescu):

Unde e 600 lei?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nimeni10):

Găsești man pe olx la 650-700, acum depinde de localitate treaba e ca ori îți iei note 7 ori mia3 interesul tău e sa îl iei nou nu te gândi ca nu mai ramai cu nimic sa fie nou asta contează! Uite ia-l pe asta la 750 de Ron are 4 giga rami
Îl iei sigilat cu garanție nu te complica cu teluri secound hand
Uite ia-l pe asta de la 1299 la 800 RON cu garanție și sigilat e cea mai buna varianta la banii pe care ai

https://www.googleadservices.com/......agead/aclk

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Nimeni10):

Era la garaj, promotie. Acum vad ca e 900...

| Simpatic a răspuns:

Eu recomand daca gasesti in banii acestia telefone de acelea publice cu cartela, ce misto mai erau :
https://www.cyberculture.ro/......public.jpg

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Orice Xiaomi.

| danutzu96 a răspuns:

Mai pune 50 de lei si ia-l pe asta https://www.pcgarage.ro/......ace-black/
Nu o sa fii dezamagit, te asigur. Am avut xiaomi Redmi note 4x, Note 5 pro, si Note 7. Telefoane foarte bune la pretul lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia ți nou de pe olx, sa fie sigilat. Xiaomi redmi note 7 sau Samsung a40.
Eu mi am luat un mate 10 lite cu 500 de lei și funcționează impecabil l-am luat de la o fata. Găsești și Xiaomi redmi note 8 la banii astea sigilat.

| Nimeni10 explică (pentru anonim_4396):

Mi a3 e bun? sau note 7 sau 8 e mai bun

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nimeni10):

Da mia3 este din punctu meu de vedere foarte bun, mai ales la camera selfie are 32 megapixel tu nu ai prieteni deci vei fi nevoit sa îți faci selfie asa ca telefonul acesta ți predestinat ție, de fapt și mie laughing singurul inconvenient e ca are display hd+ dar este de buna calitate nici nu se observa diferența cu celalalte modele care au display full HD + și vine direct cu 4 giga rami asta e plusul, la redmi note 8 varianta cu 32 giga vine cu 3 giga trebuie sa iei varianta cu 64 giga ca să ai 4 giga rami, dar ca performante sunt la fel. Deci da mia3 este foarte bun nu bun sunt multe recenzii despre el pozitive, xiaomi au cam impresionat cu aceste telefoane mid range. Rămâne la alegerea ta, dar toate sunt ok xiaomi redmi note 7, xiaomi mia3 și redmi note 8. Dacă mai ai și alte nelămuriri da un feedback

| Nimeni10 explică (pentru anonim_4396):

Nu stiu ce sa iau, sa iau note 8 cu 32 gb sau mi a3 sau note 7 sau note 8 cu 64 dar e mai scump

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nimeni10):

Mia3 este foarte bun și redmi note 7 (alege între acestea doua) eu as merge pe redmi note 7 ca nu prea ma interesează poze selfie și e foarte lăudat telefonul cel mai bun mid range in afara de pocophone f1 deci dacă nu ești obsedat de poze selfie, Instagram, alege redmi note 7 o sa ramai impresionat câte oferă la 700 de Ron îl găsești și sigilat. Sper ca te am ajutat!

| Nimeni10 explică (pentru anonim_4396):

Pe eMAG nu gasesc momentan note 7

| Nimeni10 explică (pentru anonim_4396):

E mai ieftin mi a3 am gasit la 800 lei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.googleadservices.com/......agead/aclk

Acesta e cea mai buna varianta.

| CosminBoss22 a răspuns:

Pai e cam putina suma pe care ai scris-o dar daca vrei ceva cat de cat bun de banii aia ia a10 sau a20

| Caporal4464 a răspuns:

Poti sa gasesti pe olx un S9, S8 Plus sau iPhone 6.
Iti recomand sa iti cumperi unul la mana a 2-a, poti sa gasesti telefoane destul de bune si intr- o stare foarte buna.

| aXy99 a răspuns (pentru Caporal4464):

Da, cu bateria ****, cu zgarieturi, posibile si alte probleme (varsat apa pe el etc.). Sa nu mai zic ca majoritatea telefoanelor merg mai lent dupa o perioada.