| Nimeni10 a întrebat:

Ce telefon recomandați pana in 800-900 lei nou sau sh de pe eMAG?

Răspuns Câştigător
| Bogdan70001 a răspuns:

Amice Redmi Note 7 este unl dintre cele mai bine vandute telefoane in lume din 2019.

Si pe langa asta Xiaomi ofera produse de calitate ca si Samsung sau Huawei doar ca la preturi mult mai mici. Apropo Xioami ofera o libertate mult mai mare decat Huawei sau Samsung din multe puncte de vedere.

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am Huawei P Smart 2019 cumpărat încă din luna februarie... Ma declar mulțumit raport calitate/preț. Și se încadrează în prețul menționat de tine.

| XYZ02 a răspuns:

Xiaomi Note 7
https://www.pcgarage.ro/......mah-black/

Sau Mi Mix 2, daca te duci spre 1000 ron, iar la 1200 ai Mi Mix 2s si Mi 8

| Nimeni10 explică (pentru XYZ02):

Crezi ca ar fi mai bun decât Huawei sau Samsung?

| Bogdan70001 a răspuns (pentru Nimeni10):

Amice Redmi Note 7 este unl dintre cele mai bine vandute telefoane in lume din 2019.

Si pe langa asta Xiaomi ofera produse de calitate ca si Samsung sau Huawei doar ca la preturi mult mai mici. Apropo Xioami ofera o libertate mult mai mare decat Huawei sau Samsung din multe puncte de vedere.

| Crouky a răspuns:

Daca doresti iPhone, in pretul mentionat de tine este incadrat telefonul iPhone 7, sau daca optezi pentru Android, un telefon ar fi Samsung Galaxy S8 Plus, depinde de preferintele tale, bineinteles acestea sunt SH, dar daca esti atent la detalii si le testezi inainte de a le cumpara te poti face cu un telefon foarte bun de viitor.

| Nimeni10 explică (pentru Crouky):

Nu stiu ce sa aleg

| kjkpyn a răspuns:

Eu mi-am luat de curand de pe eMAG un Samsung A20 cu 700 si ceva. Merge foarte bine nu are lag poze calumea foarte bun.A venit in doua zile.