| Seba2013 a întrebat:

Ce telefon recomandati, pentru un cumparator?

Răspuns Câştigător
| AlynDLT a răspuns:

Samsung galaxy s6 Edge, poti sa iti iei galaxy s5 daca nu ai atatia bani este la fel de bun.
HTC One M8
HTC One M8 mini
HTC M9 toate sa aiba beats audio.

Iphone 5s ti.as recomanda dintre toate...

Nokia lumia 1320
Nokia lumia 1520

Sper ca ti.am fost de ajutor!

9 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Un telefon Samsung as recomanda, in functie de bugetul cumparatorului.

| suffarstar a răspuns:

Mie imi plac telefoanele celor de la HTC. Depinde de preferintele clientului. Htc one mi separe foarte elegant, stabil(daca il comparam cu un telefon pe Android) si performant.

| VibeTrix a răspuns:

IPhone,dar eu am Samsung S3 si e perfect

| Seba2013 explică (pentru VibeTrix):

Daca e perfect, atunci nu marita sa dai banii pe noutate, pentru ca tot vechi ajunge.
Mersi de raspuns.

| Seba2013 explică:

Multumesc de raspunsuri.
EU aveam in cap doar iphone si Samsung, dar vad ca majoritatea, dintre voi sunteti de parere ca exista si alte marci, care sunt bune.

| HuShEr a răspuns:

Iti recomand cu incredere LG g2 este bun la toate

| deeyandrei a răspuns:

Samsung Galaxy Note 3, 4, 5
Htc m8, 9
LG g3, 4

| mgeorge a răspuns:

Iphone 6, Samsung galaxy s6 edge, Samsung galaxy note 4, 5, HTC m9, LG G3
,

| Seba2013 explică (pentru mgeorge):

Care preferi dintre Samsung s6 si Iphone 6?