| Cqarina a întrebat:

Ce telefon recomandati unui adolescent, 12-13 ani?

18 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Adica tie? Tu esti un copil. Samsung A20e.

| Cqarina explică (pentru darrio2007):

Ziceam o parere pentru sora mea mai mica, mama mi-a zis sa ma uit eu ca ea nu se pricepe, dar am vrut si parerea altcuiva

| darrio2007 a răspuns (pentru Cqarina):

Ha, ha! Zi zău cu limba scoasă, ca să te cred.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

A70. Numai sa il tii bine, sa nu iti scape.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Ii recomand ceva la maxim 1000 si un weekend la munte de restul, sa mai ia o gura de aer. https://www.emag.ro/......DKHQYYMBM/

| GdX a răspuns:

Samsung Glaxy A51. Un telefon foarte bun la 1350 ron. Camera foto buna, spatiu de stocare excelent. Pentru un tanar de 12-13 ani este mai mult decat perfect.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e mai mult decat perfect pentru tine

https://m.emag.ro/......DDDWNYMBM/

| StefanE2019 a răspuns:

A51 sau A70 (Samsung) este alegerea perfectă pentru un adolescent.
Are cameră bună, spațiu de stocare mare pentru documente, poze etc. Merită.

| LILILLIIlIlIPIlLsiahayGu4d837hsuxh1lUbILHIBLlBiHIi a răspuns:

Depinde. Care e bugetul? In functie de buget as recomanda un iPhone mai scump sau mai ieftin.

| Ionut73027 a răspuns:

Mergi pe Xiaomi, acestia s au ridicat uimitor in ultimi doi ani, chiar fac telefoane foarte bune, mai ales seria "Note"
https://www.emag.ro/......D0Q3B8BBM/

| sierra1 a răspuns (pentru Ionut73027):

Omul nu vrea chinezisme, "De ce ii bagi pe gat altceva?"

| Ionut73027 a răspuns (pentru sierra1):

Stii ceva, plateste tu brand ul Samsung si ne luam noi "chinezisme".
Ai pus vreodata mana pe un Xiaomi din 2019 incoace..Sa vezi despre ce vorbesc...o sa iti schimbi parerea radical.

| sierra1 a răspuns (pentru Ionut73027):

Ionut73027: ne luam noi "chinezisme"

ia mami, ce vrea inimioara ta!