| deyu121 a întrebat:

Ce telefon sa aleg? Allview P8 Energy Mini sau Samsung Samsung Galaxy J3?

10 răspunsuri:
| RorySan a răspuns:

Samsung

| OnePiece a răspuns:

Intre astea as alege J3 2016, dar la banii astia gasesti Huawei P8 lite.

| iAMVi a răspuns:

Allview are 2 GB de ram, J3 are 1.5.
Allview are rezolutie 1080p in filmare, J3 720p.
Allview are baterie mai mare.
J3 insa are super amoled.

Daca vrei un suport mai bun, un ecran amoled, garantie fara dureri de cap alegi J3.

Insa si Allview are atuurile lui, la mai toate capitolele este peste J3.

| Guti14Haz a răspuns:

Depinde aici. Daca Samsung-l J3 este varianta 2016, atunci eu as zice sa il iei pe acela. Daca nu, Allview-ul.

| alexandrey a răspuns:

Samsung! Allview e de calitate proasta.

| andreit05 a răspuns:

J3

| kta1999 a răspuns:

Eu iti recomand sa iti alegi marca Samsung, deoarece este mult mai buna decat Allview. Am avut ambele marci de telefoane, in prezent detin un Samsung Galaxy J3 si este foarte bun.Ti-l recomand!

| Anonima8943 a răspuns:

Samsung Galaxu J3 as cumpara eu in locul tau.

| Sebitheking a răspuns:

Poți să îți iei Allview P8 energy mini

| Emil765 a răspuns:

Samsung Galaxy j3 deoarece are rezolutie buna este compact usor de utilizat nu necesita mult spatiu in buzunar foarte inteligent si destul de rapid. Sper ca te.am ajutat.