| Timeuska a întrebat:

Ce telefon sa aleg dintre Samsung Galaxy Core Prime si Allview P6 Life?

Răspuns Câştigător
| Ciprian363636 a răspuns:

Allview P6 Life clar. Daca il cumperi te sfatuiesc sa cumperi si bateria de 4000mah (87 lei de pe site la ALLVIEW)

10 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Allview P6 Life deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?&idPhone2=6873&idPhone1=6716

Toate cele bune!

| OnuOnulică a răspuns:

Samsung Galaxy Core Prime pentru că e mai bun.

Răspuns utilizator avertizat
| RaduTN a răspuns:

Allview P6 Life!

| notefree a răspuns:

P6 life
Core prime ii oribil
La Allview p6 life daca ii cumperi bateria de 4000, mah il bate pe core prime

| Al3xbC a răspuns:

Allview P6 Life.

baterie buna si performanta

| analili44 a răspuns:

Recomand Samsung Galaxy core prime