| alexcosminbbb a întrebat:

Ce telefon sa aleg intre Allview x5soul pro sau Samsung s7 edge?

Răspuns Câştigător
| siriusblack98 a răspuns:

Greu sa alegi intre doua rele.Iti las aici un link unde le-am comparat pe cele doua.Personal as merge pe Huawei, ca le bate pe amandoua iar pretul este la jumatate pentru un p20 lite.Anyway,Allview x5 castiga la capitolul pret; sim; marime display; versiune Android si camera foto. https://www.emag.ro/compare/DMWWQJBBM,D9XR03BBM/

6 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Allview = petardă

| danbnz a răspuns:

Orice dar nu Allview.

| Crackman a răspuns:

Eu as merge pe x5 Allview, am avut o data un p6 si m-a tinut 3 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S7 edge cu siguranță nu te complica cu Allview

| Andreeauta a răspuns:

De ce nu alegi o generatie mai noua de Samsung? E doar parerea mea

| alexcosminbbb explică (pentru Andreeauta):

Spine- mi parerea ta ce tel de Samsung