| nikname a întrebat:

Ce telefon sa aleg Nokia lumia 520 sau lumia 800?

13 răspunsuri:
| Cosminovici18 a răspuns:

Nokia lumia 800! Am avut si mi se pare mult mai bun decat 520! Bafta!

| nikname explică (pentru Cosminovici18):

Cand spui mai bun la ce te referi?

| stolojanuiondarius a răspuns (pentru Cosminovici18):

Alege Nokia lumia 520, deoarece pe langa ca e model mai nou are specificatii mult mai bune. Uite un link sa compare cele doua telefoane. Dai click aici http://www.phonearena.com/....../7745,5686

| Cosminovici18 a răspuns (pentru nikname):

Ca e mai performant decat 520! Cu mai multe functii, aplicatii etc.

| Cosminovici18 a răspuns (pentru stolojanuiondarius):

Din link-ul pe care l-ai dat Lumia 800 domina pe 520 atat e diferenta mai mare a ecranului in rest domina la toate functiile!

Răspuns utilizator avertizat
| Claudes a răspuns:

Nokia Lumia 800, e mai bun, are ecran mai mare si specificatii mai bune. O zi buna!

| Tudorvladimirescu a răspuns:

Alege Nokia Lumia 520 http://bit.ly/1oPDWCT

| AchimAlin a răspuns:

Am avut ambele telefoane si sincer mi-a parut mai bun Lumia 520, dar acum depinde si de preferintele tale.

| SHHS a răspuns:

Nokia lumia 520 pentru ca are windows phone 8 si lumia 800 nu poate avea windows phone 8 este gunoi de aceea

| oanaelenavaleanu a răspuns:

Nokia lumia 520

| dragutzu258 a răspuns:

Evident 800 deoarece are mai multe avantaje...