| Albert_Marius_1990 a întrebat:

Ce telefon sa aleg: S6 edge sau Iphone 6s?

5 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Salut!

iPhone: performanta decenta, foarte fiabil, design elegant, nu este rezistent, camere bune.

Samsung: foarte performant, design ok, destul de fiabil, rezistent, camere bune

Acum alegerea este a ta, amandoua telefoane sunt excelente si isi merita banii. Sincer, eu m-as duce pe S6 Edge.

Daca vrei sa iti cumperi telefonul in perioada aceasta, iti recomand sa-l cumperi de pe EMAG deoarece sunt niste reduceri chiar uriase.
S6 Edge: http://profitshare.ro/l/2870450
6S: http://profitshare.ro/l/2870455

| Mihai1810 a răspuns:

Iphone 6s fara discutii.

| AliLina2 a răspuns:

Salut,eu nu ti-as recomanda niciunul dintre ele..Eu ti-as recomanda un Sony(de preferat Z5).dar daca tot vrei ceva dintre ele.ti-as recomanda S6 Edge(camera mai buna, e si putin mai mare plus ca e si mult mai rezistent ca rabla aia de Iphone laughing

| Andrei277 a răspuns:

Am iphone 6s si nu regret nici o secunda, merita calitate superioara fara probleme, fara blocari de soft, camera MULT MAI BUNA, si degeaba ai multi rami la Samsung ca tot se blocheaza (Android de ****), bafta eu zic 6s

| BogdanTHEMinion a răspuns:

Desing: iPhone
Rezistenta: Samsung
Am Samsung galaxy s4, l-am scapat de 2 ori pe ciment...nu are decat cateva zgarieturi
Am avut iPhone 5S l-am scapat O DATA pe ciment...s-a facut praf!
Iti recomand SAMSUNG, acum e decizia ta!