| Andy_Shriinee_1998 a întrebat:

Ce telefon sa aleg? Samsung Galaxy Ace sau Samsung Galaxy Fit? Pe langa procesor, touch si asa mai departe ma intereseaza si care este mai rezistent la cazaturi

Răspuns Câştigător
| Biuubiu a răspuns:

Samsung Galaxy Ace este mult mai bun din toate punctele de vedere. Nu stau sa ma lungesc zicand diferentele telefoanelor. Iti recomand Galaxy Ace deoarece este mult mai eficient si il gasesti peste tot la un pret convenabil. happy PS. S-ar putea ca Samsung Galaxy Fit sa fie ceva mai rezistent fata de Galaxy Ace, la cazaturi dar nu alege acest telefon doar din cauza rezistentei sale. Iti recomand Galaxy Ace cu incredere.

| Andy_Shriinee_1998 explică (pentru Biuubiu):

Multumesc! Uite o funda big grin! Nu e scump, mai ales ca vreau sa mi-l iau la abonament la cosmote ca am nevoie mare de minute in aceasta retea deoarece, toti prietenii mei au numar de cosmote ca sa isi ia un anume telefon! Am inteles ca daca iau Samsung Galaxy Ace fac o mare greseala ca nu merita banii si ca mai bun e fitul! Dar m-am hotarat! Voi cumpara Samsung Galaxy Ace! Ai idee pretul acestuia la un abonament la cosmote?

| Biuubiu a răspuns (pentru Andy_Shriinee_1998):

Pai sincer nu prea stiu pretul acestuia la un abonament cosmote. La Orange este 1 euro abonabentul. Nu cred ca poate costa mai mult de 5 euro la cosmote. happy

| Andy_Shriinee_1998 explică (pentru Biuubiu):

Mersi