| alexandru11111 a întrebat:

Ce telefon sa imi cumpar? Nohia 820/920 sau Samsung Galaxy s3 /s3 mini/ s4 mini?. Imi place cel Nokia pentru calitatea materialelor si sistemul de operare stabil, dar si Samsung-urile au unele atuurii.

3 răspunsuri:
| vega358 a răspuns:

Samsung Galaxy s3

| doreal a răspuns:

Samsung galaxy s4, a coborat la pret si il gasesti la 15 milioane, dar daca vrei la 10 atunci s3.

| Teardrop a răspuns:

Povestea cum că Samsungurile sunt mai puţin rezistente e veche şi falsă.
Din cauza glumelor co telefoane Nokia, gen Nokia 1310, se crede că sunt cele mai rezistente, da' nu-i aşa.

Am o cunoştintă care a scăpat un S3 Mini de la etaju' 1. Înt-adevăr, a căzut pe pământ moale.
Încă-i merge.

Altcineva a scăpat un S3 în budă. Şi l-a scos, şi apoi a mers. A făcut faza cu orezu', l-o lăsat acolo vreo 3 zile, şi mergea perfect.