| angemon500 a întrebat:

Ce telefon sa imi cumpar parerii, un telefon foarte bun.

9 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Un telefon cu Windows. sunt cele mai bune. Eu cred ca o sa-mi iau un Nokia Lumia 730.

| angemon500 explică (pentru Salontanul):

Ce zici de Nokia lumia 830?

| angemon500 explică (pentru Salontanul):

Ce zici de Nokia lumia 830?

sau 930 sau 1520? cu cate mai mare cu atat e mai bun?

| Salontanul a răspuns (pentru angemon500):

Si alea sunt bune. Ce sunt peste 730 sunt bune. Eu am zis 730 pentru ca este cel mai ieftin din gama celor bune. Sa te feresti de 630 si 530. Au defectiuni din "nastere".

| LaLaura a răspuns:

Buna.
Eu am Allview x1 soul de 6 luni, nu mi s-a blocat niciodata, are o memorie interna mare de 32 gb ( pentru memorie m-ai mult l-am cumparat), bine, nu poti sa imi mai pui card de memorie, dar nici nu iti trebuie. Camera e destul de buna pentru un telefon ( sa nu compari niciodata o camera de telefon cu un aparat foto), si bateria tine in jur de 1 zi, 1 zi jumate, acum depinde si ce faci cu telefonul.
Acum am vazut ca costa in ju de 900 lei, eu am dat vreo 1200 lei pe el atunci.
Mie personal imi place telefonul si nu l-as schimba cu nimic.

| Neo12 a răspuns:

Htc Eye, LG G Pro 2, Galaxy S4, iPhone 6

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia Lumia 730 tongue

| christos1234 a răspuns:

Nokia Lumnia 520 este cel mai bun.

| Iulian4321 a răspuns:

Pai depinde si de buget eu iti recomand un galaxyS4 sau un Nokia lumina 650