| realorfantastik a întrebat:

Ce telefon sa imi iau intre 600-1000 de lei de la Samsung cu android si touchscreen? ce imi recomandati :**. FUNDA!

7 răspunsuri:
| stroedaniel13 a răspuns:

Eu ti-as recomanda Lumia 625.

Are un feedback foarte bun de la cei care l-au cumparat.

In plus, in aceasta perioada il gasesti la un pret promotional aici: http://bit.ly/1ltxP4r

| AndreiNaie a răspuns:

Cum a zis si sectoid, cand am vazut intrebarea m-am gandit direct la S 2 sau S 2 Plus.

| Sectoid a răspuns:

Samsung galaxy s2 iubiresmug saptamana viitoare imi cumpar si eu big grin e foarte bun are procesor dual core 1.2 ghz deci nu o sa reusesti sa il faci sa frameze. merge perfect!

| Sectoid a răspuns (pentru Sectoid):

Are 1gb ram, 8giga intern, camera de 8 megapixeli, gorilla glass[touchscreen anti zgarieturi si anti amprente, nu o sa iti transpire palma pe el] arata bine. cred eu. si e un telefon popular bate iphone 4 fara probleme! RECOMAND SAMSUNG GALAXY S2

Răspuns utilizator avertizat
| Sectoid a răspuns (pentru realorfantastik):

Diferenta e foarte mica. e o diferenta de android daca nu ma insel. dar s2 se poate gasi cu 8, 16, 32 si 64 gb intern. iar s2+ cu 16 parca. thinking
eu zic sa-l iei pe cel care vrei u. s2 e mai iefin putin cred, eu maine imi cumpar s2