| Ralukuta111BooNutA111ThA a întrebat:

Ce telefon sa imi iau la abonament la Cosmote? Ce-a mai bun raspuns FUNDA!

Răspuns Câştigător
| alinanicoleta99 a răspuns:

Iti recomand : http://www.cosmote.ro/en/mobile.aspx?ns=-10000&cid=21026 Samsung galxy chat b5330 :* baftaa

3 răspunsuri:
| IonutzWoW a răspuns:

Eu zic sa iti iei un Samsung Galaxy S3 deoarece este un smartphone foarte bun si foarte utilizat.

| FeeLGooD a răspuns:

Cauta si tu un Galaxy s2(parerea mea cel mai accesibil telefon in raport performanta-rezistenta)
Funda? big grin

| Nicudk a răspuns (pentru FeeLGooD):

Depinde la ce vrei sa-l folosesti. daca vrei pentru jocuri trebuie sa-ti iei unul cu procesor si ram destul de bun ca un galaxy s3 sau s2.