| Yukina a întrebat:

Ce telefon sa mi cumpar Samsung i9105 Galaxy S II Plus, 8GB sau LG Optimus L9 P760?

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Bună
Cel mai bine îți cumperi LG Optimus L9 P760.

| Awesom a răspuns:

Samsung Galaxy Note

| dantomescu78 a răspuns:

Salut,

Vad ca majoritatea ti-au recomanda Lg-ul L9 dar partea amuzanta este ca Galaxy S2 este mult mai performant.

Hai sa comparam impreuna cele doua telefoane:

In primul rand Samsung-ul are procesor mai bun de 1200 mhz. iar LG-ul doar dr 1000 mhz

Samsung-ul are o camera foto de 8mp iar LG-ul are o camera foto de 5mp

Samsung-ul are o capacitate de stocare de 8gb iar LG-ul de doar 4gb

Iar daca stam sa analizam preturile sunt cam la acelasi nivel asa ca iti recomand galaxy s2 plus. Il gasesti aici: http://bit.ly/1aA9r1W la un pret promotional.

Sper ca te-am ajutat!

| Krosom a răspuns:

Ce cauta asta la Dragoste si Sex?

Raspuns: LG Optimus L9

| Vasile_Nelu_1985 a răspuns:

Si eu sunt de parerea ca un L9 ar fi bine, s2+ fata de s2 normal e putin diferit(displayul care nu e gorrila glass) http://bit.ly/1hfzOc2