| Kikii15 a întrebat:

Ce telefon sa-mi cumper? Nu vreau sa fie prea mic, ca Samsung galaxy y duos. Intre 5-8 mill. daca se poate. Funda!

Răspuns Câştigător
| AlexanderAdrian a răspuns:

Eu mi-am luat s3 mini. Y duos are 3, 14 inchi, s3 mini are 4 inchi si mi se pare foarte ok ca dimensiune. Desigur as fi preferat s4 mini dar iese din range-ul de pret specificat de tine. Si s3 neo e peste 8 mil. Ai putea de exemplu sa iei un Galaxy Grand. Dar iti recomand sa nu iei varianta neo, e mai proasta la specificatii decat originalul. Si e cam pe la 8 milioane are ecranul de 5 inch.

1 răspuns: