| Vali2343242 a întrebat:

Ce telefon sa-mi iau intre 1000 si 1500 de lei? 06.04. 2016
Ma gandeam la Samsung Galaxy A5 2016 sau LG G4, acestea "mi-au facut cu ochiul".

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ce zici de A5 2017?
http://www.cel.ro/......is7NDMm-l/
Cauta niste review-uri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,
Eu iti recomand sa-ti cumperi Xiaomi Note 4, Dual Sim, 64GB ROM, 4G RAM, la pret de 1100, la banii astia sigur nu gasesti ceva asemanator.
Btw toate telefoanele sunt chinezari sau fabricate in China, doar are nume diferite, daca vrei "brand" cumpara frate Iphone
http://www.cel.ro/c/M3RHZVouQXxS
Bafta!

| OnePiece a răspuns:

P9 lite sau LG G4

| AliLina2 a răspuns:

Salut,diferenta intre ele e camera care este putin mai buna la A5 2016. Daca aducem in discutie rezolutia ecranului, Samsung nu se compara cu cei de la LG.G4 are rezolutie 4k si are si optiune de filmare 4k pe cand țoala aia de A5 2016 are maxim FullHD si la rezolutie si la filmare. daca vorbim si de performanta..hehe..LG G4 este cu mult superior la procesor..Eu as alege LG G4 fara nici cea mai mica ezitare.

| Vasile_Petrut_Catalin_1996 a răspuns:

Samsung galaxy A5 2016 ala cu 32 de gb sper ca te-am ajutat.
Funda?

| Gabi_YT_Here_1994 a răspuns:

Si eu am o dilema cu telefoanele. am vrut sa-mi iau unul nou. dar am avut Allview p5 life, si acum Allview p6 energy lite. si are piese mai bune, dar se incalzeste foarte tare, si nu inteleg + de asta merge al dra** de greu, ce telefon sa-mi iau... la acelasi pret? sa mearga... bine. sa nu am treaba cu el. 1000 lei sau 1500 lei, nu ma pricep la telefoane.