| Nevroza a întrebat:

Ce telefon sta mai bine din punct de vedere a autonomiei bateriei? Samsung sau Huawei?

8 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Depinde de ce modele in concret vorbim.

| MihaiNicu23 a răspuns:

De cele mai multe ori Samsung.

| RoCkKiD a răspuns:

Https://www.gsmarena.com, intra aici cauta-ti telefonul si vezi cate ore tinde sa functioneaze cu un plin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de mai mulți factori (capacitatea bateriei, cât de bine este optimizat OS-ul, procesor etc.).
Personal folosesc Huawei și sunt foarte mulțumit.

| Kanpeki a răspuns:

Eu am Huawei de vreo 3 luni si se incarca foarte repede. Si dureaza destul de mult.

| TsunamiiiYay a răspuns:

Am avut pana acum doar Huawei si, cel putin la 3000 mAh te tine o zi de utilizare normala. De Samsung nu stiu ce sa zic, cred ca depinde de multi factori si mai ales de bugetul tau

| Maskoff a răspuns:

Samsung.
Acum am Huawei, dar nu prea se compară.

| Sunflower1503 a răspuns:

Eu am hwauei si nu ma tine nici o zi incarcat