| bestfully a întrebat:

Ce telefon stiti care sa fie la fel de performant ca Samsung Galaxy s2, dar sa nu fie de la Samsung? Samsung are buguri foarte multe,asta nu din auzite stiu,ci pentru ca am vazut cu ochii mei. Vreau un telefon din alta gama decat Samsung, cum ar fi Sony, HTC, Nokia etc. dar sa fie la fel de performant ca Galaxy s2. Camera de 8 mp, dual core etc. sau quad core daca e posibil. Multumesc. Si nu vreau firme no name-Allview, Acer etc. Vreau branduri cunoscute, cu android.

Răspuns Câştigător
| CristianoRonaldo10 a răspuns:

Sony Xperia S, Sony Xperia T, HTC One S, LG Optimus L9 P760 ( are camera de 5), Motorola RAZR XT910,

5 răspunsuri:
| supermamici a răspuns:

Nu inteleg de ce spui ca Allview e no name, produce telefoane foarte bune la preturi mult sub cele branduite, iar de suport ai parte mult mai bine intrucat sunt facute in Romania. http://timez.ro/telefon-allview-p4-duo/

dual sim, 2 camere foto una de 8mb, procesor dual core, antivirus, android, wifi, stie html 5, ecran touch screen amoled de 4, 3 inci si rezolutie foarte buna 800x480, android.

| BrD a răspuns:

Incearca LG Optimus L7. Cred ca e cam la fel la pret.

| iesiacasa a răspuns:

Daca vrei un telefon performant si ieftin ia-ti Acer clou mobile e mai bun ca s2 la procesor are 1. 5dual core.la antutu s2 scoate 7000 iar acerul scoate 11000

| cristina6713 a răspuns:

IDaca vrei sa ai un telefon performani iti poti procura un Lg optimus3d poti face poze, filmulete 3d si are 2 camere si blitz. Sper sa te ajute Bafta!

| cautofatadraguta89 a răspuns:

Am avut galaxy Nexus este foarte bun, dar daca nu iti place brand-ul incearca HTC sau iphone!