| TheHobbitHere a întrebat:

Ce telefon subtire imi recomandati peste 5 inch? in afara de iphone.
Funda.

14 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Asus Zenfone 2 cu 4 GB RAM si procesor quad Intel de 2, 5 Ghz.

| TheHobbitHere explică (pentru Zaygon):

Am spus subtire. Peste 10 mm inseamna gros, ceea ce nu vreau, dar multumesc pentru raspuns

| Zaygon a răspuns (pentru TheHobbitHere):

Conteaza chiar asa mult ca e gros? Si asa il tii in husa. In fine, daca e Samsung si brand asa sa fie.

| TheHobbitHere explică (pentru Zaygon):

Nu, nu o sa l tin in husa, si pentru mine conteaza foarte mult.

| Zaygon a răspuns (pentru TheHobbitHere):

Daca esti fata poate, altfel de aia exista buzunare. Sa il folosesti sanatos(pana o sa iti manance nervii bloatwarul din el).

| TheHobbitHere explică (pentru Zaygon):

De ce sa imi manance nervii bloatwarul?

| Zaygon a răspuns (pentru TheHobbitHere):

Pentru ca o sa te saturi de porcariile preimstalate pe care nu le poti dezinstala si ocupa memorie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung galaxy note 3. Este extrem de bun. 5.7 inch, 13 mp spate, 2 mp fata. Se incarca repede.

| TheHobbitHere explică (pentru anonim_4396):

Atunci cred ca o sa imi iau un note 4 sau lumia 930.

| GabrielStn a răspuns:

Note 4 sau Samsung Galaxy Alpha, dar acesta are 4, 7 inch http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_alpha-6573.php

| TheHobbitHere explică:

M-am decis, multumesc pentru raspunsuri, o sa imi iau galaxy s6

| TheHobbitHere explică:

Pentru mine e mai mult decât suficient 32 gb, din care 27 sunt folosibili.

| Zaygon a răspuns (pentru TheHobbitHere):

Mai degraba 22 si stai linistit ca daca filmezi 4k o sa se umple repede memoria.

| TheHobbitHere explică:

Nu o sa filmez 4k.