| IonutSiAtat92 a întrebat:

Ce telefon v-ati alege dintre iPhone 11 Pro Max si Samsung galaxy S20 Ultra? Care credeti ca este mai rentabil?

Răspuns Câştigător
| DeeaCarmen a răspuns:

DAca cumperi pentru pozel S20 Ultra.
Daca e pentru folosinta si calitate, iPhone 11 Pro Max

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Mai rentabil e ăla cu care-ți faci treaba deci unul cu vreo 4-5 mii mai puțin

in mod clar tu nu-ți iei niciunul din cele 2 (știu că o să te șifonezi dar ăsta e adevărul)

| IonutSiAtat92 explică (pentru sierra1):

Deja am dat comanda....saracie ce esti.

| sierra1 a răspuns (pentru IonutSiAtat92):

Samsung j3/2017?

| RoCkKiD a răspuns:

Depinde ce sistem de operare iti place mai mult si care design iti place mai mult.

Daca vrei sa il tii mai mult de 2-3 ani, Iphone.
Daca vrei poze mai bune, S20 ultra.
Daca vrei clipuri mai bune, Iphone.
Daca iti place sa iti costumizezi telefonul, S20 ulta,

Ambele au dezavantaje si avantaje dar in definitiv e vorba de ce iti place pentru ca nici care nu e renatabil, sunt mult prea sumpe pentru ce ofera.

| RKBlue a răspuns:

Sincer, nu as alege nici unul.Mie imi place Huawei, si in profida a ce spun unii, are multe avantaje.
Fiecare isi cumpara un telefon care ii este util si pe care il poate folosi cum vrea.
Asta e parerea mea...

| IonutSiAtat92 explică (pentru RKBlue):

Ba omule.ce intreb eu si ce raspunzi tu.Nu te poti abtine?

| RKBlue a răspuns (pentru IonutSiAtat92):

Imi pare rau ca am raspuns la o intrebare!
Gata, acum imi dezactivez contul, da te rog eu sa ma ierti...
Inainte sa fac asta, sa stii ca ai cerut o parere si eu ti-am dat una...
Acum ma duc sa il dezactivez.