| davidtm a întrebat:

Ce telefon v-ati dori cel mai mult, si nu aveti posibilitatea sa-l cumparati?

12 răspunsuri:
| ℓαυяα a răspuns:

Samsung galaxy s4 sau iphone 5

| 0x11111051 a răspuns:

ZTE Grand X IN x2

Procesor Intel 1.6*2 normal! big grin

Răspuns utilizator avertizat
| WithoutName123456789 a răspuns:

Samsung galaxy S4

| lola9 a răspuns:

Iphone 5 este misto dar scump.

| Andy88 a răspuns:

Ohooo un Samsung galaxy s4 un Allview p6 quad si daca mai vrei iti zic si tablete!

| davidtm explică (pentru Andy88):

Allview p6 quad? serios omule?laughing "Facepalm"
urasc Allview, nu e o firma populara, e vai de viata ei.

| davidtm explică (pentru Andy88):

Nu te inteleg de ce ai ales firma aia, si pretul este de doar 1200 lei, in ziua de azi sunt mobile cu 3000-4000 de leilaughing

| Andy88 a răspuns (pentru davidtm):

Taci ma ca p6 intrece s3 si Allview iti ofera update garantat la android si iti da si aply store si iti da si aplicatii premium preinstalate asa ca nu.mai comenta degeaba si nu mai pune intrebari ca sa ai prilej sa iti bati joc de oameni si sa stii ca daca te reportez pentru caracter irelevant iti iei adio de la cont mai ales ca ii cunosc bine pe unii moderatori...

| davidtm explică (pentru Andy88):

laughing e ieftin p6, nu ma intereseaza cu aplicatile premium.
e firma foarte naspa.

| Zecalix a răspuns:

S3.

| dutzuLOL a răspuns:

Samsung galaxy S4