| NoKiaaaaa a întrebat:

Ce telefon vi se pare mai bun: HTC One sau Samsung Galaxy S4?

6 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
După părerea mea, Samsung Galaxy S4 nici nu poate fi comparat cu HTC One.
Şi HTC-ul este un telefon bun însă Samsung Galaxy S4 este mult mai performant, inteligent, are mai multe aplicaţii şi un design mai frumos.
Pa-pa.

| marinaa9 a răspuns:

S4 cu siguranta e mai bun

| 8mariastar a răspuns:

Samsung Galaxy S4 e mai bun si performant decat HTC One

| AndreiKLM a răspuns:

Hei.Eu ati zic sa ati zic ca Samsung Galaxy S4 este mai bun!

| xxx8 a răspuns:

Samsung s4 este mai preformant dar eu HTT c one as alege pentru are 2 functii care imi plac foarte mult si anume camera cu ultrapixeli si difuzoarele boom sound

| 8mariastar a răspuns:

Clar Samsung Galaxy S4 este mult mai performant decat HTV One