| anonim_4396 a întrebat:

Ce temă preferați la telefon sau computer/laptop: light mode sau dark mode?
Mă refer atât la interfața meniului cât și a paginilor web.

12 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Light. Sunt mai batran si nu-mi plac lucrurile intunecate. Mai mult. Am un schimbator de walpaper-uri si cand vad o imagine mai intunecata o schimb repede.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Light, nu văd nimic pe dark mode, mi se amestecă toate în cap laughing

| Lukasssz a răspuns:

Dark

| Nirvanaaa a răspuns:

Dark mode.

| dinaprilie a răspuns:

Dark

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doar pe browserul unde intru pe TPU folosesc dark mode, restul sunt Light.

| Anuket a răspuns:

Dark la meniu. La web light.

| dragodana a răspuns:

Salut!
Light.

| TheStrategist a răspuns:

Dark mode.

Răspuns utilizator avertizat
| anonimus010101110 a răspuns:

Depinde de ce folosesc, sunt unele aplicatii / browsere la care prefer sa folosesc light mode pentru ca le sta mai bine iar la altele nu

| Unknow1115 a răspuns:

Light