| EddyEnergyStar a întrebat:

Ce tip de telefon e mai practic:NOKIA C3 sau C2-05?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

CATEGORIC Nokia C3, deoarece este şi mai performant dpdv tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3269&idPhone2=4241

Toate cele bune.

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Nici unul. Daca esti atit de mangusta incit sa mai cumperi Nokia dupa ce au facut la Jucu, atunci mai bine du-te si cere cetatenie in alta parte. Samsung au o tona de modele foarte bune si nu au venit sa ne-o traga ca apoi sa ne lase cu buza umflata.

| bloodyhell a răspuns:

Nokia C2-05 are 3G pe cand Nokia c3 nu, deci e mai bun Nokia C2-05.

| marinlotca a răspuns:

C2-05 eu tot am de acestahappy

| heyitsmaokai a răspuns:

Nokia C3 parerea mea

| MihaiGe a răspuns:

C2-05, C3 nou nici numai exista.
Bafta!