| TudorFox a întrebat:

Ce trebuie sa faci cand ai mai nimic pe telefon si spune " spatiu de stocare plin "?

6 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Dai resetare la setarile din fabrica. Vezi sa salvezi nr de telefon si ce mai vrei.

| Algo098 a răspuns:

Ar merge o resetare la softul original din fabrica, o formatare a memoriei, dezinstalarea aplicatiilor sau jocurilor inutile (in functie de meniul telefonului). E utila si folosirea unui card de memorie urmata de mutarea aplicatiilor, pozelor, filmelor pe card (in functie de meniul telefonului, daca permite mutarea aplicatiilor).

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Ai doua solutii
1) cumperi un card SD
2) schimbi telefonul
alte solutii nu prea ai mai ales ca tu ai spus ca nu ai m-ai nimic pe telefon happy

| Anon31241212 a răspuns:

Asa face si a meu. I am cumparat card sd si toate lucrurile le stocheaza pe ala.

| Cristine9595 a răspuns:

Cumpara un card de memorie si selecteaza din setari-memorie-selectezi unde iti scrie card.

| aLoneInDark18 a răspuns:

Ia-ți CCleaner de pe acmarket, probabil de la viruși.