| Nume6 a întrebat:

Ce trebuie să știi înainte să te portezi de la Telekom la Digi?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sa te gandesti de mai multe ori inainte sa faci asta.

| Wr3nch a răspuns:

Verifica acoperirea in zona ta, am prieteni pe digi care nu aveau semnal la telefon pe strada in Clujlaughing Aboanementele is bune, dar netul lor ''nelimitat'' are un prag, dupa 50 de giga iti scade viteza major pana la urmatoarea data de facturare deci daca vrei sa folosesti date mobile intens nu prea recomand.

| Sofer a răspuns:

Eu am digi. Și în ultimul timp am probleme cu semnalul la 4g în spatii închise.

| PainTech a răspuns:

- E posibil sa dureze 3 zile portarea.
- Întreabă vecinii cum e semnalul și cât de bine merge. Eu de exemplu am semnal full afară dar nici măcar o linie in camera mea la birou.

| whatisthis19 a răspuns:

Ba mai bine te portezi ori la Orange ori la Vodafone decat la digi, digi eu un semnal mai prost si abonament de 5 lei care e de rahat.