| alexfotbalpoli a întrebat:

Ce versiune e android e cea mai buna? versiunea 2.3 e buna? ce jocuri si aplicatii ar merge pe 2.3?

Răspuns Câştigător
| gmxromania78 a răspuns:

1. Ce-a mai buna versiune de android e 4.2.
2.Da, si versiunea 2.3 este buna dar nu ca 4.2.
3.Jocurile si aplicatiile care functioneaza pe Android 4.2 sau altul merg si pe Android 2.3 pentru ca este acelasi OS numai ca are ceva imbunatatiri!

Sper ca ti-am fost de folos.
Bafta!

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cel mai bun Android este versiunea 4.2!

ATENŢIE : jocurile care rulează pe versiune 4. x NU este sigur că vor rula şi pe versiunea 2.3!
În schimb, TOATE cele care merg pe versiuni inferioare, vor rula şi pe Android 4.2!

Toate cele bune.

| Mihail2020 a răspuns:

Android 2.3
Este cea mai buna.

| MaxKiller911 a răspuns:

Cea mai buna versiune de android este 4.2 Jelly Bean, si da este buna pentru ca aproape toate jocurile nu cer mai mult de 2.3 big grin

| StReEtDaNcEaNa a răspuns:

Cea mai bune e 4.0 nu mai stiu cum. Uite jocuri pentru telu tau:
http://android.mob.org/p285-android-23/

| SamsungGalaxyS3 a răspuns:

Toate happy