| CrissMax a întrebat:

Ce ziceți de noul software iOS 9? L.a instalat cineva? Eu am iPhone 5 si sunt curios cum rulează. Dau funda!

1 răspuns:
| Cyclades a răspuns:

IOS 9 vine cu o mulțime de îmbunătățiri pe care le vei aprecia în fiecare zi. Aplicațiile tale devin și mai importante. Caracteristici noi de multitasking pe iPad te fac să fii și mai productiv. Fără să trebuiască să ceri, sugestii inteligente te ajută să-ți termini treaba. Iar îmbunătățiri la fundația sistemului de operare cresc performanța, autonomia bateriei și securitatea. Ce sa zic...e super!