| anonim_4396 a întrebat:

Cei care ați făcut actualizarea, ce părere aveți de Android 11?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Orice update iți consumă mai multe resurse și tel-ul va merge tot mai prost. Ai constatat asta deja?

| GabiDumitrescu a răspuns:

Pe ce telefon? Nu de alta, dar cu Android pur gasesti pe destul de putine. Mi se pare foarte eficient ca si utilizare a bateriei, in rest nimic iesit din comun. Bine, in cazul meu, Android 11 cu MIUI 12.1, e plin de buguri si astept cu mare interes 12.5-ul. happy

Răspuns utilizator avertizat
| anonymus005249 a răspuns:

E superb!