| sparky34 a întrebat:

Cei cu SAMSUNG A5....Ati gasit vreo folie de sticla buna care sa acopere intreg ecranul? Daca da, va rog sa imi lasa-ti link...

8 răspunsuri:
| cristi19ss a răspuns:

Buna, intra pe eMAG si cauta-ti acolo.

| sparky34 explică (pentru xpoisonxdartx):

Nu dati raspunsuri doar pentru a va baga in seama. Vreau raspunsuri doar de la cei care detin A5

| Niklauss a răspuns:

Eu mi-am cumparat sticla pentru ca este mai buna, am cumparat de aici :
https://www.mobiledirect.ro/......2r2v2.html

| KanezuY a răspuns:

Detin si eu un a5 2016, si nu am gasit o folie de sticla care sa acopere tot ecranul nicaieri, am luat una de la mobile direct, si nu acopera si colturile unde sticla e curbata.

| sparky34 explică (pentru Niklauss):

Salut! Mi-ai putea face o poza sa vad cum arata folia pusa pe telefonul tau.As aprecia! Multumesc!

| sparky34 explică (pentru KanezuY):

Salut! Mi-ai putea face o poza sa vad cum arata folia pusa pe telefonul tau.As aprecia! Multumesc

| KanezuY a răspuns (pentru sparky34):

Nu pot acum ca nu am aparatul foto la mine, sunt la bunici, Folia nu acopera marginile :) arata cam asa http://s1emagst.akamaized.net/......9b1aa.jpeg