| Anonymous1247 a întrebat:

Ceva mesaje de întâmpinare gen: Acesta este telefonul lui X. Lasă un mesaj.
Am activată căsuța vocală și nu știu ce mesaj de întâmpinare să pun când nu sunt disponibil. Dacă se poate în română, și să sune fain.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea pune un mesaj de genul: momentan nu sint disponibil, lasati un mesaj daca doriti. Si numele, dar nu cred ca cei care te apeleaza vor aprecia asta. Pentru ca odata intrata mesageria ei vor fi taxati si cu cit mai lung este mesajul, cu atit vor fi taxai mai mult.

| Diaconescu_Nicolae_1983 a răspuns:

Cum activez optiunea