| GIJOE a întrebat:

Ceva pareri despre polaroid pro 12 sau despre prestigio 4020? care este mai bunbig grin...Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| GIJOE explică:

Daca vrei iti poti cumpara de pe net LG optimus l7 sau opus black sau optimus 2x ...de firmele alea nici eu nu am auzit si nu cred ca sunt asa de bune. sau iti mai poti lua un Samsung galaxy s, sunt o gramada de telefoane ieftine si bune... mai poti xauta pe www.telefonultau.eu.

4 răspunsuri:
| booogdanz a răspuns:

Dupa mine este mai bun prestigio. memoria ram de 512 mb si display`ul este de 4 inch.

| GIJOE explică (pentru booogdanz):

Dar crezi ca merita prestigio cumparat? vreau un smartphone pana in 100 de euro...nu prea am auzit de firma asta si nu vreau sa fie teapa

| GIJOE explică (pentru booogdanz):

Crezi ca merita? eu vreau un touchscreen pana in 100 de euro big grin

| GIJOE explică:

Merita acest prestigio? eu vreau un smartphone pana in 100 euro...la liber