| Classy a întrebat:

Ceva pareri despre Samsung Galaxy S Advance? Multumesc mult!

4 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

A cam imbatranit acum i-ei un telefon si maine apare altul mai tare asa e in ziua de azi

| Niiiicu a răspuns:

Mai el ca si telefon este bun, dar problema este ca are o tehnologie putin cam invechita, tinanad ca s4 este pe "vine", nu o sa iti mearga chiar totate aplicatiile pe elbig grin

| Horia1313 a răspuns:

Tehnologia cam invechita.

| Octavian007 a răspuns:

Nu se mai merita, de fapt in realitate cam niciun Samsung nu se merita, in afara de note 2
Este invechit si la acelasi pret iti cumperi un LG optimus l9 care e mult mai bun