| heroes a întrebat:

Chiar nu stiu ce sa aleg dintre Samsung galaxy Nexus si Samsung galaxy s ll. Eu am vazut ca Nexus are ecran mai mare si e ecran hd super amoled. Da nu stiu ce sa aleg! Spuneti-mi si mie ce sa aleg cine are Samsung Nexus si cine are s 2 sa imi zica cum e. Funda...

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Dragoste si sex, nu se aleg telefoane.

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Galaxy Nexus are ultima versiune de android, softul o sa se miste foarte bine, nu o sa ai lag sau crash-uri, pe S2 Samsung au modificat sistemul de operare si o sa ai din cand in cand lag, sau diferite crash-uri.