| Doridd a întrebat:

Ciao o.o, deci, bag telefonul sa se incarce, acolo la baterie imi arata ca se incarca, dar nu se incarca, uneori sa si descarca.-. e de la baterie, ca incarcatoru nu are nimic, am incercat si alte incarcatoare, si la fel, uneori se incarca, putin, sau mai mult, apoi se opreste. -.- ceva pareri?

Răspuns Câştigător
| LoverNutella69 a răspuns:

Daca spui ca ai incercat si alte incarcatoare si tot nu se incarca atunci e clar ca este de la baterie.Am patit-o si eu tot cu telefonul si am fost la un sarvice si mi l-a reparat.Nu a costat mult, in jur de 40-50 de lei.

| Doridd explică (pentru LoverNutella69):

Oh, mersi ^^

| Doridd explică (pentru LoverNutella69):

N-ai facebook, ceva, sa te mai intreb, unele detalii, daca nu te deranjeaza o.o