| SanSteffano a întrebat:

Cine a folosit super zoom-ul de 50x de la Huawei P40 Pro până acum și cum vi se pare?
#VisionaryPhotography #HuaweiP40Pro

8 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

#beapro #besmart #bethebest #beuseful
Ah stai ca încă n-am făcut pozahee hee

| Frank51 a răspuns:

Camerele de pe telefoane sunt mediocre cand vine vorba de fotografie, atunci cand deja calitatea slaba este inca o data alterata, este inutilizabila camera. Desigur, pentru fun sau pentru alte chestii este ok.

| LPCTSTR a răspuns:

TPU nu este Facebook sa indenteze hashtagurile si nici sa le foloseasca in vreun fel.
Mi se pare inutil un zoom de 50, pur si simplu nu ii gasesc o utilitate in viata reala. Daca vreau sa fac poze, de ce as folosi zoom cand pot sa merg mai aproape sa pozez la calitate mai buna?

| Alverto a răspuns (pentru LPCTSTR):

Poate că nu poți din cauza unui blocaj și pentru asta îți trebuie zooom-ul de 50

| LPCTSTR a răspuns (pentru Alverto):

Desigur, x5 sau x20 sunt prea putin, sa-nteleg ca blocajul asta este troposfera si ai nevoie de x50 sa pozezi Luna?
Mi se pare inutil, pierzi informatie degeaba, zoom-ul nu se face din camera ci din software.

| Yuoia a răspuns:

Zoom optic sau zoom digital? Cred ca doar digital. Ca sa ai zoom optic 50X iti trebuie un telefon cat un pepene. Iar la zoom digital 50x, imaginea este neclara. Altceva este la zoom optic unde mareste imaginea nu "baga ce vrea el" cum imi explica un vecin. Stia el ce voia sa spuna, numai ca nu stia sa se exprime.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Subtila forma de publicitate, ai scos link-ul spre pagina de Business?

| Думитреску_Джордж_1994 a răspuns:

Eu, am facut comparatie cu P30 Pro, si pare mai sharp si mai stabil la p
P40 Pro.