| JusTPauL a întrebat:

Cine are iphone 6, poate sa-mi zica si mie daca ii ajung cei 16 GB memorie de stocare?
Ma gandesc ca iOS ocupa cam 2 gb, mai ceva muzica de 3, 4 gb + cateva jocuri mari si sa nu mai zic de filmari full hd care ocupa spatiul foarte repede.

Răspuns Câştigător
| flavius19992 a răspuns:

Salut. iOS-ul ocupa cam 5 gb, muzica nu consuma foarte mult, adică eu am vreo 200 de melodii si ocupa jumate de Giga. Mie îmi ajung cei 16 gb, dar majoritatea jocurilor mari si a aplicațiilor le am pe iPad. Dacă iti trebuie memorie mai mare, merita sa dai 100 de euro in plus si iti iei unu de 64 gb.

3 răspunsuri:
| Pardelian a răspuns:

Pai si atunci de ce nu-ti iei Samsung plus un card de 32 G

| diablo2 a răspuns:

IOS ocupa cam 4-5 gb, nu o sa iti ajunga pentru noile update-uri la iOS

| notefree a răspuns:

Nuti ajunge crede-ma ca o sa mai primesti pe el vitoarele versiuni de ios.