| andyx220 a întrebat:

Cine are Nokia 5230? Aveti HandyWi? Stiti cum se foloseste? Eu am instalat HandyWi, dar la retele nu imi apare decat Mobile Internet.Eu vreau doar sa am Wi-Fi Hotspot pe tel. Puteti sa imi dati un link cu un tutorial, sau sa imi dati un link de unde pot sa sescarc un Wi-Fi pentru Nokia 5230 (symbian software). Adica vreau internet gratis prin Wi-Fi.
Dau funda la primul link/raspuns corect.

3 răspunsuri:
| Gagiomen a răspuns:

Modelul acesta de telefon nu are wi-fi, degeaba instalezi diverse aplicatii

| andyx220 explică (pentru Gagiomen):

Ma sa fii al dracu'?

| Gagiomen a răspuns:

Http://www.gsmarena.com/nokia_5230-2909.php ca sa te convingi si alta data sa vorbesti frumos