| Gekkō a întrebat:

Cine are Nokia Asa 206?

Daca il are cineva, rog sa dea detalii, gen cat tine bateria, muzica cum se aude (mai ales in casti), poze, etc

1 răspuns:
| Raptorz a răspuns:

Decat sa iti irosesti banii pe un Nokia, mai bine iti cumperi un telefon mai performant cu android...
Ex: Samsung galaxy mini /mini 2 = 400lei sau saca vr ceva mai scump un iPhone, Htc, Zte...
Eu am Nokia asa 201 si are meniu identic ca la 206.Nu sunt multumit de el straight faceacum strang bani sa imi cumpar sun mini 2