| AnaAna23 a întrebat:

Cine are Samsung Galaxy A5? Vreau sa stiu cat tine bateria si daca merge repede! Funda happy

Răspuns Câştigător
| Fcsb_Liviü_1999 a răspuns:

Mno, pai bateria poate sa tina chiar si 2 zile. Nu merge repede, merge perfect. Si este considerat cel mai bun Samsung la ora actuala.

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pai ce sa spun sasi povestesc, l-am cumparat in decembrie de la eMAG cand l-am deschis avea kitkat nu puteam instala nimic, cand sa instalez ceva imi datea eroare, l-am resetat dar se misca aiurea asa ca i-am facut upgrade la 5.2 ce sa spun multe erorii, lag mare, de multe ori singur se deconteaza de la wireless, pe 4g merge de zici ca e edge, camera da erorii uneori, uneori nu pot deschide camera, cand vorbesc pe viber se incalzeste, bateria ce sa spun in 2, 3 ore de internet e gata si e nou, camera cica are 13 mb dar face poze in cheata, am incercat sa imi fac selfie dar zici ca era fum in jurul meu, noaptea numai vorbesc e zero, am incercat sa filmez ceva s-a auzit ca naiba, pozele facute la zoo ba erau mici ba mari, sincer eu nu sunt multumit de el, am avut j5 n-am avut probleme cu el l-am cumparat pe asta pentru aspect si de atat e bun, cateodata stau si 30 de secunda sa deschida o pagina web pe 4g Vodafone, daca stiam asta imi luam iphone 5s ca era diferenta de 500 de ron, isi dai seama ca nu castig nimic sa te mint, sa vad ce primesc in martie versiunea 6.1 de android, nu am tupeu sa ma joc pe el la cum se inclazeste, asa zisa gorila glass e o porcarie se zgarie usor, mi-am luat o sticla de 70 ron, in fine fa cum vrei, eu ti-as recomanda iphone 5s pentru icould, Samsung e doar o copie atat de la castii, incarcator, telefon etc copie proasta dupa iphone in fine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana te hotarasti tu daca cumperi telefonul sau nu cred ca il vinde altcuiva. macar l-ai sunat sa vezi daca il mai are?

| AnaAna23 explică (pentru anonim_4396):

Nu cred ca-i treaba ta, si nu ti se pare normal sa ma interesez inainte sa cumpar ceva?! Se vinde, caut altul, simplu. Relax

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt 57 de review-uri despre telefon numai pe site-ul eMAG. Daca cauti bine pe internet gasesti cel mult 3000. Iar daca te tine engleza gasesti cel mult 1 milion de review-uri. Ti-am zis, doar sa stii unde sa te interesezi. Si pe youtube gasesti review-uri... Serios, credeam ca te duce capul mai mult. Crezi ca iti va raspunde cineva aici? Tu trebuie sa cauti nu trebuie sa iti bage nimeni sub nas ca esti mare seniorita.

http://m.emag.ro/......BM/reviews

Apropo, domisoara... Te-ai interesat la acel Adrian de pe OLX ce A5 este? Dual sau single SIM?

| AnaAna23 explică (pentru anonim_4396):

E problema mea, crezi ca traiesc numai cu TPU si altundeva nu ma ineteresez, nu cred ca esti in masura sa comentezi happySi nu am chef de discutii in contradictoriu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti plina de tine. Increzuta, fitoasa, orgolioasa. se vede dupa felul in care scrii. hai pa ca ma faci sa zic mai multe si nu o sa cada bine atat tie cat si celolarte persoane.

| MadagasHardwell a răspuns:

Il am de 5 luni si bateria ma tine 2 zile si merge destul de repede nu mi s a blocat pana acum deloc

| Alexandru-Petre_Selaru_1983 a răspuns:

Pe mine bateria nu ma tine niciodată mai mult de 10 12 ore la.nouălea a52016 e ceva neregula cu tel meu?