| george77312 a întrebat:

Cine are Samsung galaxy trend : ce parere aveti despre el?

3 răspunsuri:
| bineproportionat a răspuns:

E destul de ok, nu e spectacol dar sa stii ca se misca surprinzator de bine, camera e de 3 mpx deci nu te poti astepta la ceva extraordinar dar e ok!
http://bit.ly/Iib7zd

| sufletdeing3r a răspuns:

Este un telefon destul de fain si are multe functii utile. Ecranul e destul de generos si sta bine la memoria interna si la baterie. Telefoanele Samsung sunt de calitate si merita cumparate!

| xAliya a răspuns:

Este un telefon bun, se misca repede, netul merge perfect, semnalul nu mi s a intamplat sa pice. Pozele ies foarte bine iar bateria ma tine 2 zile (folosit intens).