| Rooobi a întrebat:

Cine are sau a avut Nokia X2-00? Are rotire la poze si la videoclipuri? Merge pe youtube?

Răspuns Câştigător
| xxx8 a răspuns:

Da are rotire la poze si are si efecte in care sa le poti vedea dar pe youtube nu se incarca am vazut ca ai mai pus o intrebare si iti recomand samsungulwinking parerea mea ar fi sa iti iei mai bine un smartphonewinking mai pui 100 lei si ai bani de unul cum ti-am zis eu la cealalta intrebare

1 răspuns:
| 8mariastar a răspuns:

Da am avut eu si eu si nu are rotire la poze, videoclipuri si da merge pe youtube