| dulgherunicu a întrebat:

Cine are telefoane mobile care nu le mai foloseste sau defecte? Colectionez orice model.

Răspuns Câştigător
| AlexandrutHaU a răspuns:

Eu am vreo 4-5 care nu merg bine ca unul dintre ele este nou si merge dar le dau am si un dualsim cautama daca le vrei la:gabriel_alexy@yahoo.com

6 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Samsung c 300-probleme cu folia tastaturii
Samsung c 120-fara probleme
Sony Ericsson z 300i-probleme de soft si baterie.
Toate au incarcatoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Motorola 8700, daca stii cum arata. Functionabil, dar cu acumulatorul slab.

| Jameson a răspuns:

Dai ceva pe ele?

| Mărăcineee a răspuns:

Eu

| bossulbossboss a răspuns (pentru Mărăcineee):

Am sieu daca vrei edi_pitik2011

| dulgherunicu explică (pentru bossulbossboss):

Daca poti sa te lipsesti de ele m-ai face fericit.pot suporta costul coletului dar sa le cumpar nu am bani, sint pensionat medical cu 370 ron pe luna.multumesc aticipat.