| Gekkō a întrebat:

Cine are telefon Nokia asa 206? Si ce parere aveti despre el, e okay, cam cat tine bateria, daca merge muzica bine, poze etc...

8 răspunsuri:
| raresbarbier a răspuns:

E super ok are spatii de 2 cartele sim. pozele iasa hd. radio-ul fuctioneaza cu casca. poti sa-ti pui muzica in el poti sa descarci aplicatii pe el este super telefonul.

| Gekkō explică (pentru raresbarbier):

Dar pozele sunt okay, chiar HD ca are camera de 1.3?

| raresbarbier a răspuns (pentru Gekkō):

Dupa parerea mea pozele sunt hd

| Gekkō explică (pentru raresbarbier):

O, e bine... happy
tine bateria? pot vedea videoclipuri pe el?
netul merge okay?
Muzica se aude bine?

| raresbarbier a răspuns (pentru Gekkō):

BATERIA tine destul de mult(4 zile) daca nu vb exagerat de mult, muzica se aude bine, iar intermetul tb sa-l setezi. facebook merge fara setari

| Gekkō explică (pentru raresbarbier):

Da, ca vreau sa-mi iau telefon, imi place designul si, nu ma pot hotari, si nu vreau sa il iau si apoi sa nu imi placa

| raresbarbier a răspuns (pentru Gekkō):

Nu e telefon cu touchscreen, dar pentru mine e super.depinde ce-ti doresti

| Gekkō explică (pentru raresbarbier):

Nici nu vreau cu touch