| Țintea_Ioana_Adriana_1976 a întrebat:

Cine are telefonul Allview A5 Smiley?
Imi puteti spune daca este mare?
Am cautat pe net si imi spunea ca este de 4 inch!
4 inch este ecranul telefonului sau telefonul cu tot cu ecran?
Urgentt!

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dimensiunile telefonului sunt : "125*64*10.95mm", iar display-ul este de 4.0" ( inch ) - vezi specificaţiile tehnice pe site-ul oficial :
http://www.allview.ro/......cificatii/

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

E un telefon de buget, am vrut si eu in trecut sa il cumpar. Nu prea merita la pretul pe care il are...mai bun ar fi un Evolio Onyx.
Oricum a5 Smiley are 4 inch ecranul happy

| kteichd a răspuns:

Ecranul are 4 inchi

| Țintea_Ioana_Adriana_1976 explică (pentru kteichd):

Adica fara rama telefonului, nu?

| Țintea_Ioana_Adriana_1976 explică (pentru kteichd):

Adica are 4 inch fara rama telefonului, nu?

| MirelutaAlbinuta a răspuns:

Ecranul are 4 inch. Da fara rama, nici o data nu se calculeaza rama. Am vazut cum merge te poti juca temple run 2 pe el si jocuri de genul. http://bit.ly/11LY4jJ