| Nadiiii a întrebat:

Cine imi poate da un raspuns sigur si repede.
Vreau sa-mi reincarc cartela cosmote cu 5 euro, dar nu vreau sa mi se activeze optiunea. Cum fac sa nu mi activeze? HELP REPEDE. FUNDA!

2 răspunsuri:
| MCG19 a răspuns:

Iti dezactivezi optiunea inainte sa reincarci ca sa nu ti se activeze automat big grin

| LMED97 a răspuns:

Astepti sa se termine durata creditului de tot si dupa iti bagi creditul si vei primii un mesaj gen "contul tau a fost reincarcat cu 5 euro" si ori iti bagi tu o extroptiune la alegere ori il lasi asa si ai cei 5 euro.