| Lor33d a întrebat:

Cine imi poate spune cat de bun este Huawei Ascend Y530, vreau cat mai multe detalii despre pozele cu camera din fata, viteza de navigare, daca e bun de ceva pe scurt. Multumesc

3 răspunsuri:
| Iordache_Deyu-Cosmin_2000 a răspuns:

Ai putea sa folosesti un sait este unul pe nume gsm*****.com si sa-l cauti acolo si o sa iti spuna tot happy

| Lor33d explică (pentru Iordache_Deyu-Cosmin_2000):

"sait" bine ma, bravo.
Daca eu vreau sa intreb pe TPU?
Tot ce vreau sa stiu este parerile altor pesroane care detin acest telefon, normal ca am citit date descpre telefon pe siteuri oficiale, te invit sa taci dracu.

| Lor33d explică (pentru Lor33d):

Despre*