| MaryCv a întrebat:

Cine îmi spune și mie diferențele dintre Samsung A6 și Samsung A6 Plus?...

5 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Diferența e "plus".

| VSC10 a răspuns:

Sunt unele diferente la procesor, mai exact la ce frecventa sunt ele tactate, apoi la rezolutia ecranului(A6 are doar HD si A6+ FHD), la marimea ecranului(5, 6''/6''), la numarul de camere si la rezolutia acestora, la capacitatea bateriei si la unii senzori. Poti intra pe eMag si sa le compari. Ideea e ca A6+ este cu mult peste A6 simplu. Depinde ce iti doresti si de ce buget dispui. Ambele sunt telefoane bune!